W dzieciństwie z pomocą mojej mamy, która była krawcową, szyłam sukienki dla ukochanych lalek. Jako nastolatka za własne kieszonkowe kupowałam materiały krawieckie i tworzyłam autorskie projekty, dla siebie i koleżanek. Bardzo to lubiłam, dotyk tkanin sprawiał mi przyjemność. Cieszyłam się, kiedy udało mi się stworzyć z nich ciekawy projekt.  Czułam, że jest to początek mojej życiowej i zawodowej drogi. Swoją karierę rozpoczęłam od posady konsultantki w salonie sukien ślubnych, potem projektowałam pod szyldem znanych salonów. Dziś tworzę własną markę pod nazwą: Izabela Dudek Projektantka sukien ślubnych.

Mam to szczęście, że robię to, co kocham od dzieciństwa. Moja praca wiąże się z jedną z najpiękniejszych chwil w życiu każdej kobiety. To daje mi dodatkową satysfakcję i radość, ponieważ spełniam marzenia i staję się częścią wyjątkowego przedsięwzięcia.

Projektowanie sukni ślubnej jest dla mnie wyzwaniem za każdym razem. Gdy przychodzi do mnie zakochana kobieta, która w dniu ślubu chce wyglądać i czuć się wyjątkowo robię wszystko, aby spełnić jej oczekiwania. Poświęcam jej całą moją uwagę.

Jako Projektantka sukien ślubnych wcielam się też trochę w rolę psychologa. Muszę zrozumieć pragnienia, potrzeby przyszłej Panny Młodej. Dla każdej z nas poczucie wyjątkowości jest spełnione w inny sposób. Dziewczyny mają własne pomysły i marzenia, często są one odzwierciedleniem ich stylu, pragnień z dzieciństwa. Wszystko to musi współgrać z charakterem Panny Młodej, jej typem sylwetki oraz trendami w modzie ślubnej. Na tym etapie ważne jest, abyśmy obie miały do siebie zaufanie.

Moje klientki to nie tylko młode dziewczyny, będące u progu życia małżeńskiego. Są wśród nich także kobiety po przejściach, które wykorzystują drugą szansą na szczęście. Wkraczając w nowy etap swojego życia, także chcą w dniu ślubu wyglądać zjawiskowo.

W mojej autorskiej kolekcji tworzę suknie, które są oryginalne i harmonijnie komponują się z kobiecą sylwetką. Do każdego projektu podchodzę z niezwykłą starannością, sercem i zaangażowaniem. Kończąc jedną kolekcję, myślę już o drugiej, przyglądam się trendom światowym, obserwuje kobiety i wyobrażam sobie moje przyszłe klientki. Zawsze dbam o to, aby dobierać materiały najwyższej jakości i podkreślić naturalne piękno przyszłej Panny Młodej.

Izabela Dudek Projektantka sukien ślubnych.

 

Jako projektantka sukien ślubnych za obszar swojej działalności obieram województwo śląskie. Tu są moje trzy salony. Możemy spotkać się  w Salonie Sukien Ślubnych Izabela Dudek w Tarnowskich Górach przy ulicy Karola 36. Zapraszam Cię również do Salonu Sukien Ślubnych Sophie Mariage w Będzinie i w Piekarach Śląskich, gdzie także znajduje się moja autorska kolekcja.

 

Możesz mi zaufać, zagwarantuje Ci kameralne spotkanie podczas, którego opowiesz mi o swoich marzeniach, pragnieniach i oczekiwaniach. Pozdrawiam Cię ciepło i do zobaczenia.

 

Izabela Dudek Projektantka sukien ślubnych województwo śląskie