Nie ulega wątpliwości, że Dzień Ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu Pary Młodej. Młodzi planują  go, zazwyczaj z dużym wyprzedzeniem, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół przebiegu całej uroczystości. Największym wyzwaniem jest oczywiście suknia Panny Młodej, ponieważ to ona skupia na sobie spojrzenia wszystkich gości i przypadkowych widzów. Każda dziewczyna chce wyglądać perfekcyjnie, pięknie, wyjątkowo, a przy tym wciąż pozostać sobą. Często podczas konsultacji Panny Młode pytają jak zdobyć suknię marzeń ? Czy ma ją uszyć Projektantka sukien ślubnych, czy suknia z salonu będzie dla nich idealnym wyborem?

Jako właścicielka autorskiej kolekcji i projektantka sukien ślubnych powiem: szyć! Jako właścicielka salonów ślubnych Sophie Mariage powiem kupić! Chyba już wiesz, że  nie będę obiektywna, odpowiadając na to pytanie. Postaram się natomiast ułatwić Ci decyzję i wskażę zalety obu rozwiązań.

Projektantka sukien ślubnych, czy suknia z salonu

Jeśli masz w głowie swoją wymarzoną kreację, to współpraca z projektantką sukien ślubnych będzie dla Ciebie słuszną decyzją. Twoja wizja i moja fachowa wiedza razem zaowocują suknią Twoich marzeń. Taka współpraca będzie efektywna i sprawna.

Jeśli wciąż szukasz, nie masz własnego wyobrażenia o idealnej sukni ślubnej, to zapraszam do moich salonów, gdzie spokojnie przy wsparciu konsultantki odkryjesz to, czego pragniesz. Wybór  sukni w salonie jest również idealnym rozwiązaniem dla panien, którą lubią chodzić po sklepach i mierzyć ubrania. Taka wyprawa w gronie najbliższych przyjaciółek jest znanym i lubianym rytuałem przedślubnym.

Decydując się natomiast na współpracę z projektantką sukien ślubnych, kupujesz sobie spokój i czas. Przy pierwszym spotkaniu powstanie wizualizacja Twojej sukni na papierze, a potem będziesz mogła pozwolić sobie na kreatywność, do woli skracać, wydłużać, ozdabiać. Projektantka sukien ślubnych jest otwarta na Twoje sugestie i uwagi.

Suknia ślubna z salonu nie ma przed Tobą tajemnic, możesz ją zobaczyć, dotknąć i przymierzyć. Jeśli nie jest idealna, zawsze można wprowadzić jakieś poprawki, natomiast nie każde życzenie jest możliwe do spełnienia. Projektantka sukien ślubnych na bieżąco wprowadza zmiany w Twojej kreacji. Jednak szycie sukni wciąż pozostaje w Twojej wyobraźni, na papierze, i w skrawkach materiału. Natomiast ostateczny efekt będzie spełniał Twoje oczekiwania.   

Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, na którekolwiek się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na fachową obsługę w naszym salonie. Nasze konsultantki mają wiedzę o najnowszych trendach, są wyrozumiale i cierpliwe.

Serdecznie zapraszam Izabela Dudek Projektantka Sukien Ślubnych